Menetrendek
10J |
10J |
Bessenyei tér Örökösföld ► Vasútállomás ► Jókai telep ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:11 | Vasútállomás |
6:12 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
6:13 | Szabolcs utca |
6:14 | Bessenyei tér |
6:16 | Egyház utca |
6:18 | Vasvári Pál utca |
6:19 | Őz utca |
6:21 | Hímes utca |
6:22 | Egyetem C épület |
6:23 | Agrár Kutatóintézet |
6:24 | Csatorna utca |
6:25 | Csongor utca |
6:26 | Szamos utca |
6:27 | Kincs utca |
6:28 | Westsik Vilmos utca 35. |
6:29 | Szegély utca |
6:30 | Nyírszőlősi elágazás |
6:31 | Jókai telepi iskola |
6:33 | Jókai telep |
6:34 | Jókai telepi iskola |
6:37 | Nyírszőlős, Izabella utca |
6:38 | Nyírszőlős, kollégium utca |
6:39 | Nyírszőlős, Sugár utca |
6:41 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima