Menetrendek
10Y |
10Y |
MÁV-bérház Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:53 | Örökösföld |
13:54 | Szalag utca |
13:55 | Örökösföldi Piac |
13:56 | Család utca |
13:57 | EÜ. Szakközépiskola |
13:59 | Nagyvárad utca |
14:01 | Kórház |
14:02 | Kert utca 8. |
14:03 | Kert utca 32. |
14:04 | Váci Mihály utca 9. |
14:06 | Móricz Zsigmond utca |
14:08 | Almatároló |
14:09 | MÁV-bérház |
14:10 | Huszár sor |
14:12 | Vasútállomás |
14:14 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
14:15 | Szabolcs utca |
14:16 | Bessenyei tér |
14:18 | Egyház utca |
14:20 | Vasvári Pál utca |
14:21 | Őz utca |
14:23 | Hímes utca |
14:24 | Egyetem C épület |
14:25 | Agrár Kutatóintézet |
14:27 | Csatorna utca |
14:29 | Csongor utca |
14:30 | Szamos utca |
14:31 | Kincs utca |
14:33 | Westsik Vilmos utca 35. |
14:34 | Szegély utca |
14:36 | Nyírszőlősi elágazás |
14:37 | Nyírszőlős, Izabella utca |
14:38 | Nyírszőlős, kollégium utca |
14:39 | Nyírszőlős, Sugár utca |
14:41 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima