Menetrendek
10Y |
10Y |
Kert utca 32. Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:05 | Örökösföld |
6:06 | Szalag utca |
6:07 | Örökösföldi Piac |
6:08 | Család utca |
6:09 | EÜ. Szakközépiskola |
6:10 | Nagyvárad utca |
6:12 | Kórház |
6:13 | Kert utca 8. |
6:14 | Kert utca 32. |
6:15 | Váci Mihály utca 9. |
6:17 | Móricz Zsigmond utca |
6:18 | Almatároló |
6:19 | MÁV-bérház |
6:20 | Huszár sor |
6:35 | Vasútállomás |
6:36 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
6:37 | Szabolcs utca |
6:38 | Bessenyei tér |
6:40 | Egyház utca |
6:42 | Vasvári Pál utca |
6:43 | Őz utca |
6:45 | Hímes utca |
6:46 | Egyetem C épület |
6:47 | Agrár Kutatóintézet |
6:48 | Csatorna utca |
6:49 | Csongor utca |
6:50 | Szamos utca |
6:51 | Kincs utca |
6:52 | Westsik Vilmos utca 35. |
6:53 | Szegély utca |
6:54 | Nyírszőlősi elágazás |
6:55 | Nyírszőlős, Izabella utca |
6:56 | Nyírszőlős, kollégium utca |
6:57 | Nyírszőlős, Sugár utca |
6:59 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima