Menetrendek
10Y |
10Y |
Kert utca 32. Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:53 | Örökösföld |
14:54 | Szalag utca |
14:55 | Örökösföldi Piac |
14:56 | Család utca |
14:57 | EÜ. Szakközépiskola |
14:59 | Nagyvárad utca |
15:01 | Kórház |
15:02 | Kert utca 8. |
15:03 | Kert utca 32. |
15:04 | Váci Mihály utca 9. |
15:06 | Móricz Zsigmond utca |
15:08 | Almatároló |
15:09 | MÁV-bérház |
15:10 | Huszár sor |
15:12 | Vasútállomás |
15:14 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
15:15 | Szabolcs utca |
15:16 | Bessenyei tér |
15:18 | Egyház utca |
15:20 | Vasvári Pál utca |
15:21 | Őz utca |
15:23 | Hímes utca |
15:24 | Egyetem C épület |
15:25 | Agrár Kutatóintézet |
15:27 | Csatorna utca |
15:29 | Csongor utca |
15:30 | Szamos utca |
15:31 | Kincs utca |
15:33 | Westsik Vilmos utca 35. |
15:34 | Szegély utca |
15:36 | Nyírszőlősi elágazás |
15:37 | Nyírszőlős, Izabella utca |
15:38 | Nyírszőlős, kollégium utca |
15:39 | Nyírszőlős, Sugár utca |
15:41 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima