Menetrendek
10Y |
10Y |
Örökösföld Örökösföld ► Kórház ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:42 | Örökösföld |
12:43 | Szalag utca |
12:44 | Örökösföldi Piac |
12:45 | Család utca |
12:46 | EÜ. Szakközépiskola |
12:48 | Nagyvárad utca |
12:50 | Kórház |
12:51 | Kert utca 8. |
12:52 | Kert utca 32. |
12:53 | Váci Mihály utca 9. |
12:55 | Móricz Zsigmond utca |
12:57 | Almatároló |
12:58 | MÁV-bérház |
12:59 | Huszár sor |
13:01 | Vasútállomás |
13:03 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
13:04 | Szabolcs utca |
13:05 | Bessenyei tér |
13:07 | Egyház utca |
13:09 | Vasvári Pál utca |
13:10 | Őz utca |
13:12 | Hímes utca |
13:13 | Egyetem C épület |
13:14 | Agrár Kutatóintézet |
13:16 | Csatorna utca |
13:18 | Csongor utca |
13:19 | Szamos utca |
13:20 | Kincs utca |
13:22 | Westsik Vilmos utca 35. |
13:23 | Szegély utca |
13:25 | Nyírszőlősi elágazás |
13:26 | Nyírszőlős, Izabella utca |
13:27 | Nyírszőlős, kollégium utca |
13:28 | Nyírszőlős, Sugár utca |
13:30 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima