Menetrendek
4Y |
Rendelőintézet Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
5:25 | Autóbusz-állomás |
5:27 | Mező utca 5. |
5:29 | Rákóczi utca 50. |
5:30 | Búza tér |
5:31 | Vay Ádám körút |
5:32 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
5:33 | Bujtos utca |
5:35 | Rendelőintézet |
5:37 | Sport utca |
5:39 | Gomba utca |
5:40 | Tujafa utca |
5:42 | Naspolya utca |
5:43 | Szarkaláb utca |
5:44 | Élet utca |
5:45 | Orosi elágazás |
5:47 | Oros, Szállási utca |
5:48 | Oros, Vezér utca |
5:49 | Oros, Takarék köz |
5:50 | Oros, Magyar utca 61. |
5:52 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima