Menetrendek
4 |
Oros, ABC Autóbusz-állomás ► Oros, Takarék köz |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:40 | Autóbusz-állomás |
15:42 | Mező utca 5. |
15:44 | Rákóczi utca 50. |
15:46 | Búza tér |
15:49 | Vay Ádám körút |
15:51 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:53 | Bujtos utca |
15:57 | Rendelőintézet |
15:59 | Sport utca |
16:01 | Gomba utca |
16:03 | Tujafa utca |
16:05 | Naspolya utca |
16:07 | Szarkaláb utca |
16:08 | Élet utca |
16:09 | Orosi elágazás |
16:11 | Orosi Iskola |
16:12 | Oros, ABC |
16:14 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima