Menetrendek
4Y |
Naspolya utca Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:25 | Autóbusz-állomás |
10:27 | Mező utca 5. |
10:29 | Rákóczi utca 50. |
10:31 | Búza tér |
10:32 | Vay Ádám körút |
10:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
10:34 | Bujtos utca |
10:38 | Rendelőintézet |
10:40 | Sport utca |
10:42 | Gomba utca |
10:44 | Tujafa utca |
10:46 | Naspolya utca |
10:48 | Szarkaláb utca |
10:49 | Élet utca |
10:50 | Orosi elágazás |
10:52 | Oros, Szállási utca |
10:53 | Oros, Vezér utca |
10:55 | Oros, Takarék köz |
10:56 | Oros, Magyar utca 61. |
10:58 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima