Menetrendek
4 |
Tujafa utca Autóbusz-állomás ► Oros, Takarék köz |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
4:40 | Autóbusz-állomás |
4:41 | Mező utca 5. |
4:42 | Rákóczi utca 50. |
4:43 | Búza tér |
4:45 | Vay Ádám körút |
4:47 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
4:48 | Bujtos utca |
4:50 | Rendelőintézet |
4:51 | Sport utca |
4:52 | Gomba utca |
4:53 | Tujafa utca |
4:54 | Naspolya utca |
4:55 | Szarkaláb utca |
4:56 | Élet utca |
4:57 | Orosi elágazás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima