Menetrendek
4Y |
Gomba utca Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
22:42 | Autóbusz-állomás |
22:43 | Mező utca 5. |
22:44 | Rákóczi utca 50. |
22:45 | Búza tér |
22:47 | Vay Ádám körút |
22:49 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
22:50 | Bujtos utca |
22:52 | Rendelőintézet |
22:53 | Sport utca |
22:54 | Gomba utca |
22:55 | Tujafa utca |
22:56 | Naspolya utca |
22:57 | Szarkaláb utca |
22:58 | Élet utca |
22:59 | Orosi elágazás |
23:01 | Oros, Szállási utca |
23:02 | Oros, Vezér utca |
23:04 | Oros, Takarék köz |
23:05 | Oros, Magyar utca 61. |
23:07 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima