Menetrendek
4Y |
Gomba utca Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:25 | Autóbusz-állomás |
11:27 | Mező utca 5. |
11:29 | Rákóczi utca 50. |
11:31 | Búza tér |
11:32 | Vay Ádám körút |
11:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:34 | Bujtos utca |
11:38 | Rendelőintézet |
11:40 | Sport utca |
11:42 | Gomba utca |
11:44 | Tujafa utca |
11:46 | Naspolya utca |
11:48 | Szarkaláb utca |
11:49 | Élet utca |
11:50 | Orosi elágazás |
11:52 | Oros, Szállási utca |
11:53 | Oros, Vezér utca |
11:55 | Oros, Takarék köz |
11:56 | Oros, Magyar utca 61. |
11:58 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima