Menetrendek
4 |
Gomba utca Autóbusz-állomás ► Oros, Takarék köz |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:40 | Autóbusz-állomás |
16:42 | Mező utca 5. |
16:44 | Rákóczi utca 50. |
16:46 | Búza tér |
16:47 | Vay Ádám körút |
16:48 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:49 | Bujtos utca |
16:53 | Rendelőintézet |
16:55 | Sport utca |
16:57 | Gomba utca |
16:59 | Tujafa utca |
17:01 | Naspolya utca |
17:03 | Szarkaláb utca |
17:04 | Élet utca |
17:05 | Orosi elágazás |
17:07 | Orosi Iskola |
17:08 | Oros, ABC |
17:10 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima