Menetrendek
4 |
Gomba utca Autóbusz-állomás ► Oros, Takarék köz |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:25 | Autóbusz-állomás |
7:27 | Mező utca 5. |
7:29 | Rákóczi utca 50. |
7:31 | Búza tér |
7:32 | Vay Ádám körút |
7:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:34 | Bujtos utca |
7:38 | Rendelőintézet |
7:40 | Sport utca |
7:42 | Gomba utca |
7:44 | Tujafa utca |
7:46 | Naspolya utca |
7:48 | Szarkaláb utca |
7:49 | Élet utca |
7:50 | Orosi elágazás |
7:52 | Orosi Iskola |
7:53 | Oros, ABC |
7:55 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima