Menetrendek
4 |
Autóbusz-állomás Autóbusz-állomás ► Oros, Takarék köz |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:25 | Autóbusz-állomás |
12:27 | Mező utca 5. |
12:29 | Rákóczi utca 50. |
12:31 | Búza tér |
12:32 | Vay Ádám körút |
12:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:34 | Bujtos utca |
12:38 | Rendelőintézet |
12:40 | Sport utca |
12:42 | Gomba utca |
12:44 | Tujafa utca |
12:46 | Naspolya utca |
12:48 | Szarkaláb utca |
12:49 | Élet utca |
12:50 | Orosi elágazás |
12:52 | Orosi Iskola |
12:53 | Oros, ABC |
12:55 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima