Menetrendek
4 |
Autóbusz-állomás Autóbusz-állomás ► Oros, Takarék köz |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:05 | Autóbusz-állomás |
7:07 | Mező utca 5. |
7:09 | Rákóczi utca 50. |
7:11 | Búza tér |
7:12 | Vay Ádám körút |
7:13 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:14 | Bujtos utca |
7:18 | Rendelőintézet |
7:20 | Sport utca |
7:22 | Gomba utca |
7:24 | Tujafa utca |
7:26 | Naspolya utca |
7:28 | Szarkaláb utca |
7:29 | Élet utca |
7:30 | Orosi elágazás |
7:32 | Orosi Iskola |
7:33 | Oros, ABC |
7:35 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima