Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
H32 |
H32 |
Kéményseprő utca Autóbusz-állomás ► Nyírjes ► Nagyszállás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:30 | Autóbusz-állomás |
10:32 | Mező utca 5. |
10:34 | Rákóczi utca 50. |
10:35 | Búza tér |
10:36 | Vay Ádám körút |
10:37 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
10:38 | Bujtos utca |
10:39 | Megyei Bíróság |
10:40 | Luther ház |
10:41 | Kórház |
10:42 | Zimony utca |
10:43 | Kéményseprő utca |
10:44 | Lujza utca (Kállói út) |
10:45 | Tünde utca |
10:46 | Borbánya, ABC |
10:47 | Borbánya, iskola |
10:48 | Lakatos utca |
10:51 | Nyírjesi elágazás |
10:53 | Nagyszállás bejárati út |
10:55 | Mérő utca |
10:56 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |