Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
H32 |
H32 |
Zimony utca Autóbusz-állomás ► Nyírjes ► Nagyszállás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:30 | Autóbusz-állomás |
6:32 | Mező utca 5. |
6:34 | Rákóczi utca 50. |
6:35 | Búza tér |
6:36 | Vay Ádám körút |
6:37 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:39 | Bujtos utca |
6:40 | Megyei Bíróság |
6:41 | Luther ház |
6:43 | Kórház |
6:45 | Zimony utca |
6:47 | Kéményseprő utca |
6:49 | Lujza utca (Kállói út) |
6:50 | Tünde utca |
6:51 | Borbánya, ABC |
6:52 | Borbánya, iskola |
6:53 | Lakatos utca |
6:56 | Nyírjesi elágazás |
6:58 | Nagyszállás bejárati út |
7:00 | Mérő utca |
7:01 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |