Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
H32 |
H32 |
Kórház Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:02 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
17:03 | Mérő utca |
17:04 | Nagyszállás bejárati út |
17:06 | Nyírjesi elágazás |
17:09 | Lakatos utca |
17:10 | Borbánya, iskola |
17:11 | Borbánya, ABC |
17:12 | Tünde utca |
17:13 | Lujza utca (Kállói út) |
17:14 | Kéményseprő utca |
17:15 | Zimony utca |
17:16 | Kórház |
17:18 | Inczédy sor |
17:20 | Bujtos utca |
17:21 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:23 | Vay Ádám körút |
17:25 | Búza tér |
17:27 | Mező utca |
17:28 | Konzervgyár |
17:30 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |