Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
13Y |
13Y |
Meggyfa utca Alma utcai iskola ► Kistelekiszőlő ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
4:51 | Alma utcai iskola |
4:52 | Pitypang utca |
4:53 | Borbánya, iskola |
4:54 | Borbánya, ABC |
4:55 | Tünde utca |
4:56 | Ipari utca |
4:57 | Lujza utca (Tünde utca) |
4:58 | Lombkorona utca |
4:59 | Lapály utca |
5:00 | Csemete utca |
5:01 | Dunapack Zrt. |
5:03 | Palánta utca |
5:04 | Fillér utca |
5:05 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
5:06 | Tégla utca |
5:07 | Meggyfa utca |
5:08 | Lejtő utca |
5:09 | Palánta utca |
5:11 | Ipartelepi elágazás |
5:13 | TIGÁZ |
5:15 | Móricz Zsigmond utca |
5:16 | Hatzel tér |
5:17 | Luther tér |
5:18 | Luther utca |
5:19 | Bujtos utca |
5:20 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
5:22 | Vay Ádám körút |
5:23 | Kossuth utca 9. |
5:25 | Dohány utca |
5:26 | Stadion utca |
5:28 | Városi Stadion |
5:29 | Egyetem |
5:30 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |