Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
13 |
Vay Ádám körút Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:22 | Alma utcai iskola |
10:23 | Pitypang utca |
10:24 | Borbánya, iskola |
10:25 | Borbánya, ABC |
10:26 | Tünde utca |
10:27 | Ipari utca |
10:28 | Lujza utca (Tünde utca) |
10:29 | Lombkorona utca |
10:30 | Lapály utca |
10:31 | Csemete utca |
10:32 | Dunapack Zrt. |
10:33 | TIGÁZ |
10:35 | Móricz Zsigmond utca |
10:37 | Hatzel tér |
10:38 | Luther tér |
10:39 | Luther utca |
10:41 | Bujtos utca |
10:43 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
10:45 | Vay Ádám körút |
10:47 | Kossuth utca 9. |
10:49 | Dohány utca |
10:50 | Stadion utca |
10:52 | Városi Stadion |
10:53 | Egyetem |
10:54 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |