Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
13 |
Vay Ádám körút Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:02 | Alma utcai iskola |
8:03 | Pitypang utca |
8:04 | Borbánya, iskola |
8:05 | Borbánya, ABC |
8:06 | Tünde utca |
8:07 | Ipari utca |
8:08 | Lujza utca (Tünde utca) |
8:09 | Lombkorona utca |
8:10 | Lapály utca |
8:11 | Csemete utca |
8:12 | Dunapack Zrt. |
8:13 | TIGÁZ |
8:15 | Móricz Zsigmond utca |
8:17 | Hatzel tér |
8:18 | Luther tér |
8:19 | Luther utca |
8:21 | Bujtos utca |
8:23 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:25 | Vay Ádám körút |
8:27 | Kossuth utca 9. |
8:29 | Dohány utca |
8:30 | Stadion utca |
8:32 | Városi Stadion |
8:33 | Egyetem |
8:34 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |