Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
13 |
Vay Ádám körút Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:37 | Alma utcai iskola |
7:38 | Pitypang utca |
7:39 | Borbánya, iskola |
7:40 | Borbánya, ABC |
7:41 | Tünde utca |
7:42 | Ipari utca |
7:43 | Lujza utca (Tünde utca) |
7:44 | Lombkorona utca |
7:45 | Lapály utca |
7:46 | Csemete utca |
7:47 | Dunapack Zrt. |
7:49 | TIGÁZ |
7:51 | Móricz Zsigmond utca |
7:53 | Hatzel tér |
7:55 | Luther tér |
7:57 | Luther utca |
7:59 | Bujtos utca |
8:01 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:03 | Vay Ádám körút |
8:05 | Kossuth utca 9. |
8:07 | Dohány utca |
8:09 | Stadion utca |
8:11 | Városi Stadion |
8:13 | Egyetem |
8:14 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |