Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
13 |
Vay Ádám körút Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:52 | Alma utcai iskola |
16:53 | Pitypang utca |
16:54 | Borbánya, iskola |
16:55 | Borbánya, ABC |
16:56 | Tünde utca |
16:57 | Ipari utca |
16:58 | Lujza utca (Tünde utca) |
16:59 | Lombkorona utca |
17:00 | Lapály utca |
17:01 | Csemete utca |
17:02 | Dunapack Zrt. |
17:04 | TIGÁZ |
17:06 | Móricz Zsigmond utca |
17:08 | Hatzel tér |
17:10 | Luther tér |
17:12 | Luther utca |
17:14 | Bujtos utca |
17:16 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:18 | Vay Ádám körút |
17:20 | Kossuth utca 9. |
17:22 | Dohány utca |
17:24 | Stadion utca |
17:26 | Városi Stadion |
17:28 | Egyetem |
17:29 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |