Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
4Y |
Élet utca Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:40 | Oros, Temető |
17:41 | Oros, Magyar utca 61. |
17:43 | Oros, Takarék köz |
17:44 | Oros, ABC |
17:45 | Orosi Iskola |
17:47 | Orosi elágazás |
17:48 | Élet utca |
17:49 | Szarkaláb utca |
17:51 | Naspolya utca |
17:52 | Tujafa utca |
17:54 | Gomba utca |
17:56 | Sport utca |
17:58 | Rendelőintézet |
18:00 | Bujtos utca |
18:01 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:03 | Vay Ádám körút |
18:05 | Búza tér |
18:07 | Mező utca |
18:08 | Konzervgyár |
18:10 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |