Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
22 |
Lujza utca (Kállói út) Alma utcai iskola ►Ipari utca ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkezdésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:26 | Alma utcai iskola |
8:27 | Pipacs utca |
8:28 | Alma utca ABC |
8:29 | Alma utca |
8:31 | Ipari utca |
8:34 | Lujza utca (Kállói út) |
8:35 | Kéményseprő utca |
8:36 | Zimony utca |
8:38 | Kórház |
8:40 | Inczédy sor |
8:42 | Bujtos utca |
8:43 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:45 | Vay Ádám körút |
8:47 | Búza tér |
8:49 | Mező utca |
8:50 | Konzervgyár |
8:52 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |