Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
4Y |
Oros, ABC Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:20 | Oros, Temető |
6:21 | Oros, Magyar utca 61. |
6:23 | Oros, Takarék köz |
6:24 | Oros, ABC |
6:25 | Orosi Iskola |
6:27 | Orosi elágazás |
6:28 | Élet utca |
6:29 | Szarkaláb utca |
6:31 | Naspolya utca |
6:32 | Tujafa utca |
6:34 | Gomba utca |
6:36 | Sport utca |
6:38 | Rendelőintézet |
6:40 | Bujtos utca |
6:41 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:43 | Vay Ádám körút |
6:45 | Búza tér |
6:47 | Mező utca |
6:48 | Konzervgyár |
6:50 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |