Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
H32 |
H32 |
Lakatos utca Autóbusz-állomás ► Nyírjes ► Nagyszállás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:35 | Autóbusz-állomás |
17:37 | Mező utca 5. |
17:39 | Rákóczi utca 50. |
17:40 | Búza tér |
17:41 | Vay Ádám körút |
17:42 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:44 | Bujtos utca |
17:45 | Megyei Bíróság |
17:46 | Luther ház |
17:48 | Kórház |
17:50 | Zimony utca |
17:52 | Kéményseprő utca |
17:54 | Lujza utca (Kállói út) |
17:55 | Tünde utca |
17:56 | Borbánya, ABC |
17:57 | Borbánya, iskola |
17:58 | Lakatos utca |
18:01 | Nyírjes |
18:03 | Nyírjesi elágazás |
18:05 | Nyírjesi elágazás |
18:07 | Nagyszállás bejárati út |
18:09 | Mérő utca |
18:10 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |