Місцеві розклади руху
Розклади руху доступні на угорській та англійській мовах.
Для інтерпретації розкладів ви зможете знайти допомогу в розділі "Поради щодо подорожей".
13Y |
13Y |
Dohány utca Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:02 | Sóstói úti kórház |
7:03 | Egyetem |
7:04 | Városi Stadion |
7:06 | Stadion utca |
7:07 | Dohány utca |
7:09 | Vay Ádám körút |
7:10 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:12 | Bujtos utca |
7:13 | Megyei Bíróság |
7:15 | Luther tér |
7:16 | Hatzel tér |
7:17 | Móricz Zsigmond utca |
7:19 | TIGÁZ |
7:21 | Ipartelepi elágazás |
7:23 | Palánta utca |
7:24 | Fillér utca |
7:25 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
7:26 | Tégla utca |
7:27 | Meggyfa utca |
7:28 | Lejtő utca |
7:29 | Palánta utca |
7:31 | Dunapack Zrt. |
7:33 | Csemete utca |
7:34 | Lapály utca |
7:36 | Lombkorona utca |
7:37 | Alma utca |
7:38 | Alma utca ABC |
7:39 | Pipacs utca |
7:40 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |