PROGRAM
Programele sunt disponibile în limbile maghiară și engleză.
Informații ajutătoare pentru interpretarea programelor sunt disponibile în meniul informații de călătorie/sfaturi de călătorie.
H32 |
H32 |
Zimony utca Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:08 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
11:09 | Mérő utca |
11:10 | Nagyszállás bejárati út |
11:12 | Nyírjesi elágazás |
11:14 | Nyírjes |
11:16 | Nyírjesi elágazás |
11:19 | Lakatos utca |
11:20 | Borbánya, iskola |
11:21 | Borbánya, ABC |
11:22 | Tünde utca |
11:23 | Lujza utca (Kállói út) |
11:24 | Kéményseprő utca |
11:26 | Zimony utca |
11:27 | Kórház |
11:29 | Inczédy sor |
11:31 | Bujtos utca |
11:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:35 | Vay Ádám körút |
11:37 | Búza tér |
11:39 | Mező utca |
11:40 | Konzervgyár |
11:42 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |