Menetrendek
25 |
Alma utcai iskola Örökösföld ► Északi körút ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
5:42 | Alma utcai iskola |
5:43 | Pitypang utca |
5:44 | Borbánya, iskola |
5:45 | Borbánya, ABC |
5:46 | Tünde utca |
5:47 | Lujza utca (Kállói út) |
5:48 | Kéményseprő utca |
5:49 | Zimony utca |
5:51 | Nagyvárad utca |
5:53 | EÜ. Szakközépiskola |
5:54 | Család utca, hőközpont |
5:55 | Örökösföldi Piac |
5:56 | Szalag utca |
5:57 | Örökösföld |
5:59 | Bevásárlóközpontok |
6:01 | TESCO áruház |
6:03 | Jósavárosi templom |
6:05 | Jósavárosi piac |
6:06 | Volánbusz Zrt. |
6:08 | Pazonyi tér |
6:09 | Ferenc körút |
6:10 | Északi körút 4. |
6:11 | Északi körút 25. |
6:12 | Mező utca |
6:13 | Konzervgyár |
6:15 | Autóbusz-állomás |
6:17 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima