Menetrendek
25 |
Alma utcai iskola Örökösföld ► Északi körút ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
szabadnapon / on Saturdays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:57 | Alma utcai iskola |
11:58 | Pitypang utca |
11:59 | Borbánya, iskola |
12:00 | Borbánya, ABC |
12:01 | Tünde utca |
12:02 | Lujza utca (Kállói út) |
12:03 | Kéményseprő utca |
12:04 | Zimony utca |
12:06 | Nagyvárad utca |
12:08 | EÜ. Szakközépiskola |
12:09 | Család utca, hőközpont |
12:10 | Örökösföldi Piac |
12:11 | Szalag utca |
12:12 | Örökösföld |
12:14 | Bevásárlóközpontok |
12:16 | TESCO áruház |
12:18 | Jósavárosi templom |
12:20 | Jósavárosi piac |
12:21 | Volánbusz Zrt. |
12:23 | Pazonyi tér |
12:24 | Ferenc körút |
12:25 | Északi körút 4. |
12:26 | Északi körút 25. |
12:27 | Mező utca |
12:28 | Konzervgyár |
12:30 | Autóbusz-állomás |
12:32 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima