Menetrendek
25 |
Alma utcai iskola Örökösföld ► Északi körút ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:22 | Alma utcai iskola |
7:23 | Pitypang utca |
7:25 | Borbánya, iskola |
7:26 | Borbánya, ABC |
7:27 | Tünde utca |
7:28 | Lujza utca (Kállói út) |
7:30 | Kéményseprő utca |
7:32 | Zimony utca |
7:34 | Nagyvárad utca |
7:36 | EÜ. Szakközépiskola |
7:38 | Család utca, hőközpont |
7:39 | Örökösföldi Piac |
7:41 | Szalag utca |
7:42 | Örökösföld |
7:44 | Bevásárlóközpontok |
7:46 | TESCO áruház |
7:50 | Jósavárosi templom |
7:52 | Jósavárosi piac |
7:54 | Volánbusz Zrt. |
7:56 | Pazonyi tér |
7:58 | Ferenc körút |
8:00 | Északi körút 4. |
8:02 | Északi körút 25. |
8:04 | Mező utca |
8:06 | Konzervgyár |
8:08 | Autóbusz-állomás |
8:10 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima