Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Kéményseprő utca | |
25 | Örökösföld ► Északi körút ► Vasútállomás |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 48 |
6: | 48 |
7: | 1030 |
8: | 05 |
9: | 05 |
10: | 05 |
11: | 05 |
12: | 05 |
13: | 05 |
14: | 1042 |
15: | 1242 |
16: | 1242 |
17: | 1240 |
18: | 05 |
19: | 05 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 48 |
6: | 48 |
7: | 08 |
8: | 05 |
9: | 05 |
10: | 05 |
11: | 05 |
12: | 05 |
13: | 05 |
14: | 05 |
15: | 05 |
16: | 0540 |
17: | 05 |
18: | 05 |
19: | 05 |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
7: | 03 |
8: | 03 |
9: | 03 |
10: | 03 |
11: | 03 |
12: | 03 |
13: | 03 |
14: | 03 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima