Menetrendek
25 |
Vasútállomás Északi körút ► Örökösföld ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:20 | Vasútállomás |
9:22 | Autóbusz-állomás |
9:23 | Mező utca 5. |
9:25 | Széna tér |
9:26 | Északi körút 25. |
9:27 | Északi körút 4. |
9:29 | Ferenc körút |
9:31 | Volánbusz Zrt. |
9:33 | Jósavárosi piac |
9:35 | TESCO áruház |
9:38 | Bevásárlóközpontok |
9:40 | Örökösföld |
9:41 | Szalag utca |
9:42 | Örökösföldi Piac |
9:43 | Család utca, hőközpont |
9:44 | EÜ. Szakközépiskola |
9:46 | Nagyvárad utca |
9:48 | Zimony utca |
9:49 | Kéményseprő utca |
9:51 | Lujza utca (Kállói út) |
9:52 | Tünde utca |
9:53 | Borbánya, ABC |
9:54 | Borbánya, iskola |
9:55 | Pitypang utca |
9:56 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima