Menetrendek
25 |
Vasútállomás Északi körút ► Örökösföld ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:10 | Vasútállomás |
7:12 | Autóbusz-állomás |
7:13 | Mező utca 5. |
7:15 | Széna tér |
7:17 | Északi körút 25. |
7:20 | Északi körút 4. |
7:22 | Ferenc körút |
7:24 | Volánbusz Zrt. |
7:26 | Jósavárosi piac |
7:29 | TESCO áruház |
7:32 | Bevásárlóközpontok |
7:34 | Örökösföld |
7:35 | Szalag utca |
7:36 | Örökösföldi Piac |
7:37 | Család utca, hőközpont |
7:38 | EÜ. Szakközépiskola |
7:40 | Nagyvárad utca |
7:42 | Zimony utca |
7:43 | Kéményseprő utca |
7:45 | Lujza utca (Kállói út) |
7:46 | Tünde utca |
7:47 | Borbánya, ABC |
7:48 | Borbánya, iskola |
7:49 | Pitypang utca |
7:50 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima