Menetrendek
25 |
Alma utcai iskola Örökösföld ► Északi körút ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:57 | Alma utcai iskola |
15:58 | Pitypang utca |
15:59 | Borbánya, iskola |
16:00 | Borbánya, ABC |
16:01 | Tünde utca |
16:02 | Lujza utca (Kállói út) |
16:03 | Kéményseprő utca |
16:04 | Zimony utca |
16:06 | Nagyvárad utca |
16:08 | EÜ. Szakközépiskola |
16:09 | Család utca, hőközpont |
16:10 | Örökösföldi Piac |
16:11 | Szalag utca |
16:12 | Örökösföld |
16:14 | Bevásárlóközpontok |
16:16 | TESCO áruház |
16:19 | Jósavárosi templom |
16:21 | Jósavárosi piac |
16:22 | Volánbusz Zrt. |
16:24 | Pazonyi tér |
16:26 | Ferenc körút |
16:28 | Északi körút 4. |
16:29 | Északi körút 25. |
16:30 | Mező utca |
16:31 | Konzervgyár |
16:33 | Autóbusz-állomás |
16:35 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima