Menetrendek
25 |
Alma utcai iskola Örökösföld ► Északi körút ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:57 | Alma utcai iskola |
14:58 | Pitypang utca |
15:00 | Borbánya, iskola |
15:01 | Borbánya, ABC |
15:02 | Tünde utca |
15:03 | Lujza utca (Kállói út) |
15:04 | Kéményseprő utca |
15:06 | Zimony utca |
15:08 | Nagyvárad utca |
15:10 | EÜ. Szakközépiskola |
15:12 | Család utca, hőközpont |
15:13 | Örökösföldi Piac |
15:15 | Szalag utca |
15:16 | Örökösföld |
15:18 | Bevásárlóközpontok |
15:20 | TESCO áruház |
15:23 | Jósavárosi templom |
15:25 | Jósavárosi piac |
15:26 | Volánbusz Zrt. |
15:27 | Pazonyi tér |
15:29 | Ferenc körút |
15:31 | Északi körút 4. |
15:32 | Északi körút 25. |
15:33 | Mező utca |
15:34 | Konzervgyár |
15:36 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
15:38 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima