Menetrendek
H32 |
H32 |
- Autóbusz-állomás ► Nyírjes ► Nagyszállás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
22:40 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
22:42 | Mező utca 5. |
22:44 | Rákóczi utca 50. |
22:45 | Búza tér |
22:46 | Vay Ádám körút |
22:47 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
22:48 | Bujtos utca |
22:49 | Megyei Bíróság |
22:50 | Luther ház |
22:51 | Kórház |
22:52 | Zimony utca |
22:53 | Kéményseprő utca |
22:54 | Lujza utca (Kállói út) |
22:55 | Tünde utca |
22:56 | Borbánya, ABC |
22:57 | Borbánya, iskola |
22:58 | Lakatos utca |
23:01 | Nyírjes |
23:03 | Nyírjesi elágazás |
23:05 | Nyírjesi elágazás |
23:07 | Nagyszállás bejárati út |
23:09 | Mérő utca |
23:10 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |