Menetrendek
H32 |
H32 |
- Autóbusz-állomás ► Nyírjes ► Nagyszállás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
18:40 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
18:42 | Mező utca 5. |
18:44 | Rákóczi utca 50. |
18:45 | Búza tér |
18:46 | Vay Ádám körút |
18:47 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:48 | Bujtos utca |
18:49 | Megyei Bíróság |
18:50 | Luther ház |
18:51 | Kórház |
18:52 | Zimony utca |
18:53 | Kéményseprő utca |
18:54 | Lujza utca (Kállói út) |
18:55 | Tünde utca |
18:56 | Borbánya, ABC |
18:57 | Borbánya, iskola |
18:58 | Lakatos utca |
19:01 | Nyírjes |
19:03 | Nyírjesi elágazás |
19:05 | Nyírjesi elágazás |
19:07 | Nagyszállás bejárati út |
19:09 | Mérő utca |
19:10 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima