Menetrendek
95L |
95L |
LEGO LEGO ► Autóbusz-állomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:08 | LEGO |
14:09 | Zombori bokor |
14:11 | Salamonbokor |
14:13 | Szakiskola és Kollégium |
14:19 | Michelin |
14:20 | Rókabokori út |
14:22 | Gumigyár (Phoenix) |
14:23 | Derkovits Gyula utca 108. |
14:24 | Derkovits Gyula utca 73. |
14:25 | Derkovits Gyula utca 5. |
14:28 | Konzervgyár |
14:30 | Autóbusz-állomás |
14:32 | Vasútállomás |
14:34 | Arany János utca |
14:36 | Szarvas utca 13. |
14:38 | Luther tér |
14:41 | Rendelőintézet |
14:43 | EÜ. Szakközépiskola |
14:44 | Család utca, hőközpont |
14:45 | Örökösföldi Piac |
14:46 | Szalag utca |
14:47 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima