Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Semmelweis utca |
21 | Vasútállomás ► Országzászló tér ► Család u. ► Örökösföld ► Törzs u. ► Búza tér ► Vasútállomás (körjárat) |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays |
|
tanítási napon / on schooldays |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Munkanapokon (hétfő-péntek) | |
On workdays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 35 |
7: | 25 |
8: | 38 |
9: | 38 |
10: | 38 |
11: | 38 |
12: | 38 |
13: | 38 |
14: | 3849 |
15: | 3849 |
16: | 3849 |
17: | 38 |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 36 |
7: | 36 |
8: | 36 |
9: | 36 |
10: | 36 |
11: | 36 |
12: | 36 |
13: | 36 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima