Menetrendek
20 |
Vasútállomás Vasútállomás ► Búza tér ► Törzs u. ► Örökösföld ► Család u. ► Országzászló tér ► Vasútállomás (körjárat) |
Érvényes: 2022. december 11-től további intézkedésig /
Valid from 11 Dec 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:42 | Vasútállomás |
14:43 | Autóbusz-állomás |
14:45 | Mező utca 5. |
14:47 | Rákóczi utca 50. |
14:48 | Búza tér |
14:50 | Vay Ádám körút |
14:51 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:53 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
14:55 | Szegfű utca (PLAZA) |
14:57 | Család utca, hőközpont |
14:59 | Semmelweis utca |
15:01 | Törzs utca |
15:02 | Örökösföld |
15:03 | Szalag utca |
15:04 | Örökösföld |
15:05 | Család utca, hőközpont |
15:07 | EÜ. Szakközépiskola |
15:10 | Rendelőintézet |
15:13 | Megyei Bíróság |
15:16 | Országzászló tér |
15:18 | Szabolcs utca |
15:20 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
15:22 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima