Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
17 | Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
19 | Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 17-es járat közlekedik, a Rendelőintézet érintésével. / At non-marked departure times, bus 17 runs via Rendelőintézet. |
|
h | 19-es jelzéssel, a Szakiskola és Kollégium, valamint a Kórház érintésével közlekedik. / Runs on line 19 via "Szakiskola és Kollégium" and "Kórház" stops.. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 40 |
5: | 00 18h38 |
6: | 08 28 48 |
7: | 05 20 40 |
8: | 03 23 53 |
9: | 23 53 |
10: | 23 53 |
11: | 23 53 |
12: | 23 53 |
13: | 23 53 |
14: | 23 58 |
15: | 28 58 |
16: | 28 58 |
17: | 28 53 |
18: | 53 |
19: | 38h53 |
20: | 38h |
21: | 38h |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 40 |
5: | 00 18h38 |
6: | 08 28 48 |
7: | 05 20 40 |
8: | 03 23 53 |
9: | 23 53 |
10: | 23 53 |
11: | 23 53 |
12: | 23 53 |
13: | 23 53 |
14: | 23 53 |
15: | 23 53 |
16: | 23 53 |
17: | 23 53 |
18: | 53 |
19: | 38h53 |
20: | 38h |
21: | 38h |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 18h |
6: | 15 |
7: | 15 |
8: | 15 |
9: | 15 |
10: | 15 |
11: | 15 |
12: | 15 |
13: | 15 |
14: | 38h |
15: | 38h |
16: | 38h |
17: | 38h |
18: | 38h |
19: | 38h |
20: | 38h |
21: | 38h |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 18h |
6: | 38h |
7: | 38h |
8: | 38h |
9: | 38h |
10: | 38h |
11: | 38h |
12: | 38h |
13: | 38h |
14: | 38h |
15: | 38h |
16: | 38h |
17: | 38h |
18: | 38h |
19: | 38h |
20: | 38h |
21: | 38h |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima