Menetrendek
17 |
Örökösföld Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkaszüneti napon / on Sundays and public holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
22:40 | Örökösföld |
22:41 | Szalag utca |
22:42 | Örökösföldi Piac |
22:43 | Család utca |
22:44 | EÜ. Szakközépiskola |
22:46 | Rendelőintézet |
22:48 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
22:49 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
22:51 | Vay Ádám körút |
22:54 | Búza tér |
22:56 | Mező utca |
22:57 | Bethlen Gábor utca 67. |
22:59 | Derkovits Gyula utca 5. |
23:00 | Derkovits Gyula utca 73. |
23:01 | Dugonics utca |
23:02 | Rozsnyó utca |
23:03 | Szirom utca |
23:04 | Újház sor |
23:05 | Legyező utca 65. |
23:06 | Szélsőbokori út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima