Menetrendek
17 |
Örökösföld Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkaszüneti napon / on Sundays and public holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:35 | Örökösföld |
8:36 | Szalag utca |
8:37 | Örökösföldi Piac |
8:38 | Család utca |
8:39 | EÜ. Szakközépiskola |
8:41 | Rendelőintézet |
8:43 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
8:44 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:46 | Vay Ádám körút |
8:49 | Búza tér |
8:51 | Mező utca |
8:52 | Bethlen Gábor utca 67. |
8:54 | Derkovits Gyula utca 5. |
8:55 | Derkovits Gyula utca 73. |
8:56 | Dugonics utca |
8:57 | Rozsnyó utca |
8:58 | Szirom utca |
8:59 | Újház sor |
9:00 | Legyező utca 65. |
9:01 | Szélsőbokori út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima