Menetrendek
17 |
Örökösföld Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:30 | Örökösföld |
12:31 | Szalag utca |
12:32 | Örökösföldi Piac |
12:33 | Család utca |
12:34 | EÜ. Szakközépiskola |
12:37 | Rendelőintézet |
12:39 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
12:41 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:43 | Vay Ádám körút |
12:45 | Búza tér |
12:47 | Mező utca |
12:49 | Bethlen Gábor utca 67. |
12:51 | Derkovits Gyula utca 5. |
12:52 | Derkovits Gyula utca 73. |
12:53 | Dugonics utca |
12:54 | Rozsnyó utca |
12:55 | Szirom utca |
12:56 | Újház sor |
12:57 | Legyező utca 65. |
12:58 | Szélsőbokori út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima