Menetrendek
17 |
Örökösföld Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:20 | Örökösföld |
15:21 | Szalag utca |
15:22 | Örökösföldi Piac |
15:24 | Család utca |
15:25 | EÜ. Szakközépiskola |
15:28 | Rendelőintézet |
15:30 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
15:32 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:35 | Vay Ádám körút |
15:37 | Búza tér |
15:39 | Mező utca |
15:41 | Bethlen Gábor utca 67. |
15:44 | Derkovits Gyula utca 5. |
15:46 | Derkovits Gyula utca 73. |
15:47 | Dugonics utca |
15:48 | Rozsnyó utca |
15:49 | Szirom utca |
15:50 | Újház sor |
15:52 | Legyező utca 65. |
15:53 | Szélsőbokori út |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima