Menetrendek
17Y |
17Y |
Szélsőbokori út ► Búza tér ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
szabadnapon / on Saturdays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:02 | Szélsőbokori út |
13:03 | Ív utca |
13:04 | Fészek utca ABC |
13:05 | Szirom utca |
13:06 | Rozsnyó utca |
13:07 | Dugonics utca |
13:08 | Derkovits Gyula utca 73. |
13:09 | Derkovits Gyula utca 5. |
13:11 | Mező utca 5. |
13:13 | Rákóczi utca 50. |
13:14 | Búza tér |
13:15 | Vay Ádám körút |
13:17 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
13:19 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
13:20 | Inczédy sor |
13:22 | Kórház |
13:24 | Nagyvárad utca |
13:25 | EÜ. Szakközépiskola |
13:27 | Család utca |
13:29 | Semmelweis utca |
13:31 | Törzs utca |
13:32 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima