Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
14 | Vasútállomás ► Búza tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
14F | Vasútállomás ► Búza tér ► Kemecsei út ► Sóstóhegy (körjárat) |
15 | Vasútállomás ► Országzászló tér ► Sóstóhegy (körjárat) |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
A 14-es és 14F járatok Sóstóhegyet egymással ellentétes irányban járják be. A Sóstóhegy, vasútállomás bejárati út után az autóbuszok továbbhaladnak. A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
In Sósóthegy, buses 14 and 14F run on loop routes. From the "Sóstóhegy, vasútállomás bejárati út stop", buses continue to run on the loop section. In Sósóthegy, buses 14. Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 14-es busz közlekedik. / At non-marked departure times, bus runs on line 14. |
|
F | 14F jelzéssel közlekedik, a sóstóhegyi hurokútvonalon az ellenkező irányban halad végig. / Runs as 14F in the opposite direcion on the loop section in Sóstóhegy. |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
s | 15-ös jelzéssel, az Országzászló tér és a Kodály Zoltán Általános Iskola érintésével közlekedik. / Runs on line 15 via "Országzászló tér" and "Kodály Zoltán Általános Iskola" stops. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 16 46F |
5: | 06 26F46 |
6: | 06F21s36F48 |
7: | 01s08F22 42F |
8: | 02 33F |
9: | 03 33F |
10: | 03 33F |
11: | 03 33F |
12: | 03 33F |
13: | 03 30F46s |
14: | 02 16s27F37 46s57F |
15: | 07 16s31F46 |
16: | 01F16 31F46 |
17: | 01F16 37F |
18: | 03 33F |
19: | 03 33F |
20: | 01 31F59 |
21: | 59 |
22: | 59 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 16 46F |
5: | 06 26F46 |
6: | 06F26 46F |
7: | 06 31F |
8: | 01 33F |
9: | 03 33F |
10: | 03 33F |
11: | 03 33F |
12: | 03 33F |
13: | 03 30F52 |
14: | 22F52 |
15: | 12F32F52 |
16: | 12F32F52 |
17: | 12F32F48 |
18: | 03 33F |
19: | 03 33F |
20: | 01 31F59 |
21: | 59 |
22: | 59 |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 46F |
5: | 32F |
6: | 01 31F |
7: | 01 31F |
8: | 01 31F |
9: | 01 31F |
10: | 01 31F |
11: | 01 31F |
12: | 01 31F |
13: | 01 31F |
14: | 01 31F |
15: | 01 31F |
16: | 01 31F |
17: | 01 31F |
18: | 01 31F |
19: | 01 |
20: | 01 59 |
21: | 59 |
22: | 59 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 16 46F |
5: | 06 26F46 |
6: | 26 46F |
7: | 06 31F |
8: | 01 33F |
9: | 03 33F |
10: | 03 33F |
11: | 03 33F |
12: | 03 33F |
13: | 03 33F |
14: | 03 33F |
15: | 03 33F |
16: | 03 33F |
17: | 03 33F |
18: | 03 33F |
19: | 03 33F |
20: | 01 31F59 |
21: | 59 |
22: | 59 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima