Menetrendek
13Y |
13Y |
Sóstói úti kórház Sóstói úti kórház ► Kistelekiszőlő ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:25 | Sóstói úti kórház |
6:26 | Egyetem |
6:27 | Városi Stadion |
6:29 | Stadion utca |
6:30 | Dohány utca |
6:32 | Vay Ádám körút |
6:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:35 | Bujtos utca |
6:36 | Megyei Bíróság |
6:38 | Luther tér |
6:39 | Hatzel tér |
6:40 | Móricz Zsigmond utca |
6:42 | TIGÁZ |
6:44 | Ipartelepi elágazás |
6:46 | Palánta utca |
6:47 | Fillér utca |
6:48 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
6:49 | Tégla utca |
6:50 | Meggyfa utca |
6:51 | Lejtő utca |
6:52 | Palánta utca |
6:54 | Dunapack Zrt. |
6:56 | Csemete utca |
6:57 | Lapály utca |
6:59 | Lombkorona utca |
7:00 | Alma utca |
7:01 | Alma utca ABC |
7:02 | Pipacs utca |
7:03 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |